I want to dream

"IF YOU CAN DREAM IT YOU CAN DO IT" :)

Polski

Cześć, nazywam się Waldek Różanowski wraz z rodzeństwem Marzeną i Jarkiem chorujemy na zanik mięśni.

Zanik mięśni to choroba która powoduje, że Nasze mięśnie słabną, mniej więcej od 7 roku życia poruszamy się na wózku. W czynnościach takich jak: jedzenie, mycie, ubieranie się, potrzebujemy pomocy gdyż nie możemy unieść rąk.

Pomimo dość ciężkiej choroby jesteśmy optymistycznie nastawieni do życia i ludzi, staramy się żyć aktywnie na tyle ile to możliwe w naszej sytuacji. Ja z Marzeną pracujemy przez Internet.  Jarek administruje pewną stroną, ale nie zajmuje mu to zbyt wiele czasu ;).

Zarobione pieniądze odkładamy na budowę domu, w którym w przyszłości chcemy zamieszkać razem ze zdrową siostrą Natalią. Gdy uda się to zrealizować planujemy otworzyć rodzinny DPS by mieć środki z Państwa na opiekę. Za pieniądze, które udało nam się zaoszczędzić kupiliśmy już działkę oraz zebraliśmy 50 tys. zł

Budowa domu jest jednak kosztowna i wiemy, że bez Was cel będzie bardzo trudny do zrealizowania. Przekazanie 1% podatku na moje subkonto w fundacji avalon lub darowizny przybliży nas do celu jakim jest własny dom, dzięki któremu będziemy bardziej niezależni.

POMÓŻ MI SPEŁNIAĆ MOJE MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Różanowski, 820 pomagacie mi Państwo spełnić marzenie o własnym domu oraz zmniejszacie koszty mojego codziennego funkcjonowania.

Bardzo dziękujemy za pomoc.